برگزاری مراسم رونمایی کتاب «کرونا داستان» روایت همدلی و ایثار در دوران همه گیری کرونا در سازمان نظام پزشکی کشور

سخنرانی دکتر حمیدرضا نمازی رئیس موزه ملی تاریخ علوم پزشکی در مراسم رونمایی و اهدای جوایز برگزیدگان مسابقه کتاب "کرونا داستان" در سازمان نظام پزشکی کشور انجام شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران موزه ملی تاریخ علوم پزشکی، مراسم رونمایی از کتاب ارزشمند و ماندگار با عنوان " کرونا داستان" و معرفی برگزیدگان آثار ، امروز 31 شهریور1400ساعت11در سازمان نظام پزشکی کشور برگزار شد.  در این مراسم دکتر محمد رضا ظفرقندی  رئیس سازمان نظام پزشکی، دکتر مصطفی معین رییس شورای سازمان نظام پزشکی، دکتر مسعود حبیبی معاون اجتماعی و امور مجلس سازمان نظام پزشکی، دکتر حمیدرضا نمازی رئیس موزه ملی تاریخ علوم پزشکی، دکتربابک زمانی  و دکتر فرزین سلیمان زاده به عنوان هیئت داوران و گروه اجرایی به ایراد سخن پرداختند و حضار دقایقی از مطالب ارزشمند اساتید بهره مند شدند.

در ابتدای مراسم دکتر صدری ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان و برگزیدگان این مراسم، روایتی از داستان های برگزیده شده را برای حضار خواندن، سپس دکترظفرقندی ضمن خیر مقدم و تشکر از کلیه همراهان و برگزار کنندگان این مراسم، گفت: کتاب «کرونا داستان» روایت ها و داستان های حرفه مندان و دانشجویان سلامت از تجربه همه گیری کرونا است، که وقایعی تلخ و بی سابقه را در سراسر جهان به دنبال داشت . خوشبختانه جامعه پزشکی ایران، توانست با تلاش، ایثار و فداکاری های بسیار در خدمت رسانی به مردم و بیماران سربلند باشد. سپس کلیپی از دلاوری ها و ثبت جان فشانی های کادر درمان به نمایش درآمد.

درادمه مراسم دکتر نمازی ضمن ابرازی خرسندی از حضور درمراسم از تاریخ بیماری واگیردار در جهان و اینکه به یاد سپاری و یادآوری بحران ها را دردل خود بحران باید ثبت کنیم در صورت گذشت زمان ممکن است به فراموشی سپرده شود و از جایگاه ادبیات در اخلاق پزشکی و فلسفه پزشکی در ایران گفتند.

 

در پایان، بعد از مراسم رونمایی از کتاب ارزشمند و تقدیر از برگزیدگان ، ضمن اهدای جوایز از تمامی شرکت کنندگان عکس یادگاری گرفته شد.

کلمات کلیدی
سرور قادری
تهیه کننده:

سرور قادری

تصاویر

صوت ها

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *